Kontynuując swoją wizytę na naszej stronie, akceptują stosowanie cookies, aby pomóc nam udoskonalić swoje doświadczenie użytkownika. Ucz się więcej OK
STRONA GŁÓWNA / CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

GDZIE MOGĘ ZDOBYĆ KARTĘ LOJALNOŚCIOWĄ ROGÉ CAVAILLÈS LUB KUPONY RABATOWE?

Z przykrością informujemy, że w chwili obecnej nie mamy karty lojalnościowej ani kuponów rabatowych na produkty Rogé Cavaillès. Jednakże w aptekach dostępne są różne oferty promocyjne.

GDZIE MOGĘ ZNALEŹĆ DATĘ WAŻNOŚCI PRODUKTU?

Produkty kosmetyczne, których okres trwałości wynosi przynajmniej 30 miesięcy nie muszą zawierać informacji „Najlepiej spożyć/zużyć przed (data)”. Zamiast tego muszą mieć oznakowanie, w jakim czasie produkt może być (w pełni bezpiecznie dla konsumenta) stosowany po otwarciu produktu.  

Informacja ta zaznaczona jest symbolem otwartego wieczka z zapisaną liczbą miesięcy i/lub lat. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta: +33 (0) 1 46 67 59 60, dostępnym od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.30 do 17.30 GMT+1.

CZY PRODUKTY Rogé Cavaillès SĄ TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH?

Testowanie kosmetyków na zwierzętach zostało zakazane w 2009 roku.

Produkty Rogé Cavaillès i Somatoline Cosmetic nie są testowane na zwierzętach. 

Laboratoria, z którymi współpracujemy również nie testują produktów na zwierzętach.

JEŚLI JEST PAN/PANI DZIENNIKARZEM

Dziennikarze mogą kontaktować się z naszą agencją PR: RPCA – Nathalie Chrysafis n.chrysafis@rpca.fr

ZAPYTANIE O MIĘDZYNARODOWĄ DYSTRYBUCJĘ

Jeśli chcą Państwo dystrybuować nasze produkty i uzyskać informacje na ten temat, prosimy o kontakt z naszym działem eksportu: export@rogecavailles.fr

PROŚBA O WSPÓŁPRACĘ PARTNERSKĄ BĄDŹ SPONSIRING

Wszelkie prośby o współpracę partnerską i sponsoring powinny być prezentowane w postaci dossier zawierającego szczegółowy opis projektu. W związku z dużą ilością prób, jakie otrzymujemy, możemy odpowiadać wyłącznie na te, które opisane zostały w wyczerpujący sposób. 

CHCIAŁBYM/CHCIAŁABYM ZŁOŻYĆ PODANIE O PRACĘ W FIRMIE Rogé Cavaillès. GDZIE należy je przesłać?

Prosimy o przełanie CV i listu motywacyjnego na adres: recrutement@rogecavailles.fr

Jakie są ceny detaliczne produktów Rogé Cavaillès?

Według prawa francuskiego dotyczącego polityki swobodnego kształtowania cen, Rogé Cavaillès nie może ustalać cen, które mają obowiązywać apteki. Każdy sprzedawca detaliczny ma swobodę ustalania własnych cen detalicznych. 

Dlatego też ceny detaliczne mogą się różnić w różnych punktach sprzedaży.

CHCIAŁBYM/CHCIAŁABYM WZIĄĆ UDZIAŁ W PRODUKTOWYCH BADANIACH KLINICZNYCH. JAKA JEST PROCEDURA?

Nie rekrutujemy ochotników do badań klinicznych. W rzeczywistości, z powodu poufnego charakteru i obiektywności tych badań, wewnętrzna polityka grupy wymaga, aby badania te przeprowadzane były przez niezależne laboratoria, które mają swoje własne panele.  

JAK MOGĘ ZDOBYĆ MATERIAŁY INFORMACYJNE?

Można otrzymać broszury produktowe od naszego dystrybutora. Można również odwiedzić naszą stronę internetową, gdzie dostępne są wszelkie informacje na temat wszystkich naszych gam produktowych. O materiały można poprosić także drogą mailową, pisząc na nasz adres: mail@rogecavailles.fr 

CZY MOGĘ OTRZYMAĆ PRÓBKI?

Niestety nie dostarczamy próbek, lecz nasze produkty dostępne są w formatach typu travel. Można dzięki nim wypróbować formuły, które najbardziej odpowiadają indywidualnym potrzebom. 

GDZIE MOGĘ KUPIĆ PRODUKTY ROGÉ CAVAILLÈS?

Nasze produkty powinny być kupowane po konsultacji z farmaceutą. Można je znaleźć w aptekach. 

Z miłości do skóry wrażliwej